New York Diamond District

nowy biznes w Nowym Jorku
 

Diamond District znajduje się przy ulicy 47. w Nowym Jorku. Jest to unikalne centrum handlowego, gdzie wielu sprzedawców biżuterii diamentowe i prowadzenia ich działalności. Diamond District jest jedyny w swoim rodzaju, a jeśli chcesz mieć unikalne doświadczenie zakupów, należy odwiedzić to miejsce.

Informacje ogólne o Diamond District

47. Ulica Biznes Poprawa Rejonowy która obsługuje Diamond District to non profit, której celem jest poprawa gospodarki Nowego Jorku. Ponieważ zajmuje dzielnica z biżuterii, istnieje większa szansa kradzieży i rabunku, tak, aby zminimalizować ryzyko, wielu kupców spędziłem dużo pieniędzy, aby to miejsce bezpieczne. Także to jest bardzo czysty i atrakcyjny dla zwiedzających.

Istnieje wiele biżuterii w Diamond District dla każdego. na pewno znajdziesz coś, co pasuje do Twojej osobowości i smaku. Można również wynająć profesjonalnego rzemieślnika jeśli lubisz kamieni w biżuterii. Przedmioty takie jak antyczne biżuterię, zegarki diament, biżuteria nieruchomości może być także zakup od sklepów w dzielnicy diamentów.

Większość sprzedawców w Diamond District wykonywać swoją działalność poprzez biżuterię kantor. Tylko kilka detaliści mają własne sklepy. Istnieje około 25 biżuteria kantory i 100 kupcy działać poprzez nich. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą niektóre elementy biżuterii, można to zrobić na giełdzie biżuterii. Jeśli jesteś dobrym negocjatorem, oczekują dobrą cenę biżuterii.

Fakty dotyczące Diamond District

Prawie 99% z diamentami importowanych w USA są kupowane przez nowojorczyków. Około 2600 kupcy prowadzić swoją działalność w Diamond District co czyni go jednym z najbardziej ruchliwych rynków na świecie.
Jak wspomniano wcześniej, Diamond District prowadzony jest przez 47th Street Business Improvement District (47th Street BID), której celem jest utrzymanie bezpiecznego miejsca Diamond District w sklepie. 47th Street BID zainstalował 19 lamp ulicznych i cztery słupy w kształcie rombu na czterech rogach District. Stworzyli również stronę internetową dla dzielnicy diamentów (www.diamondistrict.org), który zapewnia wszystkie podstawowe informacje o tym powiecie Historia, wskazówki zakupem oraz listę sklepów jubilerskich.

Diament Turystyka Rejonowy Informacje

Jeżeli jesteś fanem diamentowej biżuterii, powinieneś odwiedzić Diamond District, gdzie można znaleźć wszystkie rodzaje elementów biżuterii. Ceny są tanie i rozsądne. Z ponad 2600 kupców działających w Diamond District, jest największym rynkiem diament w USA.

Najlepszym sposobem, aby uzyskać pozycję w najlepszej cenie jest do badania dzielnicę przed dokonaniem zakupu. Wszyscy kupcy mogą mieć różne ceny dla tych samych produktów. Tak, to pomoże Ci porównać ceny i wybrać najlepszą. Ponadto nie powinno się pod uwagę tylko cenę, ale inne elementy biżuterii, jak również. Ponieważ niektóre dyskontowane elementy mają krótszą długość życia i można stracić pieniądze po kilku miesiącach.

Jeśli chcesz odwiedzić Diamond District i chce uzyskać pewne informacje przed wizytą, można do nich zadzwonić na 212-302-5739 212-302-5739 begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting.