Najlepsze pomysły biznesowe – Top Ten biznesowe pomysły na nową dekadę iw innych rejonach

Jeśli masz ducha przedsiębiorczości i szukasz pomysłów, aby rozpocząć własny biznes, to mamy listę najlepszych pomysłów biznesowych (będziemy rozbicie go na górę dziesięć), że wielu badaczy uważa, będzie czerwony gorąca nie tylko w dzisiejszej gospodarce, ale będzie w stanie utrzymać się i pozostawać red hot w nadchodzących latach.

Teraz nie ma gwarancji sukcesu dla każdego rodzaju biznesu rozruchu oczywiście, ale jeśli zrobić swoje badania i analizy aktualnych i przyszłych trendów (takie jak zmian demograficznych), szanse na sukces zostanie znacznie zwiększona.

Więc bez zbędnych ceregieli niech nurkować w prawo w dziesięciu najlepszych pomysłów biznesowych (góra pomysłów biznesowych), że postać będzie red hot w dającej się przewidzieć przyszłości;

(1) Dom Starszy opieka nad starszymi – Z coraz starzenia się ludności i popytu na samodzielnego życia przez osoby starsze, firm, które mogą dostarczyć osobiste usługi opieki domowej dla osób starszych – gotowanie, zakupy spożywcze, fizykoterapia – można ustawić sami dla wzrostu i rentowności w nadchodzących latach.

(2) Boomer Revolution – Jako pokolenie wyżu demograficznego nadal wieku, możliwości dla bystry przedsiębiorca będzie obfity. Oczekuje się od 2020 roku, czyli 80 procent w Ameryce Północnej urodzonych pracowników będzie starsza niż 50 lat, to według magazynu przedsiębiorcy. Spowoduje to otwarcie ogromne możliwości wzrostu w obszar, takich jak nieruchomości, emerytalnego emerytalnego rekreacji, usług ośrodku i higieny osobistej tj poradnictwa żywieniowego pomóc Boomer wygląd i poczuć się lepiej. Mogłem iść dalej i dalej. Istnieją setki możliwości podejmowania pieniędzy, że oportunistyczne przedsiębiorca może wykorzystać w „Baby Boomer Gospodarki”.

(3) Wellness Industry – Oczekuje się, że branża wellness i opieki zdrowotnej przekracza naturalne przemysł nurtu opieki zdrowotnej w bardzo niedalekiej przyszłości. W rzeczywistości rzeczowym, oczekuje się, że branża wellness jest trafić na ślad bilion dolarów do roku 2012. Nutritional konsultantów i tych, którzy rozpowszechniać Wellness / naturalnych produktów i usług zdrowotnych będzie duże zapotrzebowanie tutaj.

(4) Healthcare – Według amerykańskiego Departamentu Pracy 10 z 20 najszybciej rozwijających się zawodów zdrowotnej są związane, a przemysł będzie generować 3,2 mln nowych miejsc pracy do roku 2018. Wzrost ten jest ze względu na starzenie się społeczeństwa (siwienie boomers) co spowoduje ekspansję branży opieki domowej (oczekiwany wzrost o 50 procent w ciągu następnej dekady).

(5) Pozostałe (specjalisty opieki) Dom opieki dla osób starszych – Nie będzie wzrost popytu na usługi, które pomagają osobom starszym, które tymczasowo lub trwale niepełnosprawnych i choroby, które wymagają 24 godziny na dobę specjalisty pielęgniarstwa i opieki medycznej.

(6) Konsultant Mobile Marketing – Teraz, że urządzenia mobilne są częścią głównego nurtu społeczeństwa, nie będzie rosnące zapotrzebowanie na konsultantów marketingu mobilnego, która doradza firmom, jak promować swój biznes i rynek urządzeń mobilnych

.(7) społeczne doradztwo medialne – Z eksplozji i czy gwałtowny wzrost popularności sieci społecznościowych, takich jak Facebook, MySpace i Twitter, nie będzie ogromne zapotrzebowanie na konsultantów społecznościowych, którzy doradzają działalność, jak najlepiej ustawić się i korzystać z te media społeczne sieci witryn.

(8) Home Improvement i Złota rączka – Z końca nie widać do aktualnych kryzysów gospodarczych, cierpiące na brak gotówki domów będą przebywać umieścić w swoich domach, a tym samym będzie nadal widać duże zapotrzebowanie i potrzeba złota rączka oraz usługi powiązane <. br />
(9) Outsourcing – z firmami rozpaczliwie szuka sposobów wykończenia kosztów i usprawnienie operacji, będą wyglądać na outsourcing, co tradycyjnie w domu funkcje – kadr, księgowości, prawa pracy i to -. Niezależnych wykonawców

(10) Programy edukacyjne dla dzieci i usługi – Z powodu poważnych cięć w budżetach szkolnych ze względu na kryzys gospodarczy nie będzie duży popyt na korepetycje oraz powiązanych programów i usług akademickich

.Choć nie obejmuje wszystkiego, trzeba, jak wspomniano powyżej, zrobić własne badania na temat nastrojów konsumenckich, które dopasować się do przyszłych trendów gospodarczych.