Myśleć jak przedsiębiorca

pomysły przedsiębiorca
 Twoja praca reprezentuje swoje myślenie i swoje pomysły. Wiele razy w nich życia przychodzi czas, gdy ktoś myśli, że żałuję, że nie pomyślałem o tym wcześniej. Można myśleć o unikalnych pomysłów, ale to, czego potrzebujesz to trochę pracy domowej i szkolenia.

W tym artykule skupiamy się będzie na jak myśleć jak przedsiębiorca. Nie ma dużej różnicy w myśli zwykłego człowieka i przedsiębiorcy. Zawsze jest dobra idea sukcesu każdego przedsiębiorcy. Przedsiębiorca zawsze myśli o pewnych unikalnych i rzadkich pomysłów, które wspólna osoba nie może myśleć.

proces robi wymaga żadnych specjalnych czasu ani miejsca, gdzie można mieć takie wyjątkowe pomysły myślenia raczej jest to proces ciągły i trzeba zachować myślenia w ciągu całego dnia, będąc zajęty w codziennych wydarzeniach. Dla niektórych ludzi, potrzeba lat, by uderzyć w jakiś unikalny pomysł, podczas gdy niektóre nigdy nie znaleźć, a niektóre błyskotliwe umysły zawsze myśleć o takich pomysłów. Zawsze staram się odpowiedzieć na kilka pytań do siebie w celu znalezienia autentyczność swojej myśli.

-Jak Mogę tanio dostać produkt do moich klientów?
-Czy Istnieje rynek dla niego?
-Jesteś W stanie zarobić po kosztach?
-Może To zrobić z dzisiejszych technologii?
-Co Będzie konkurentem zrobić, żeby mnie pokonać?
-Może To zrobić?
-Czy To

Jeśli jesteśmy w stanie znaleźć żadnych odpowiednich odpowiedzi na te pytania, a następnie pozostawić ten pomysł, ponieważ nie będzie żadnej pomocy dla Ciebie.

Można nauczyć się innego pomysłu przez wiele rzeczy. Na przykład podczas oglądania telewizji w celach komercyjnych, należy zwrócić uwagę, utrzymać swój umysł i oczy szeroko otwarte i starać się kontemplować wiadomość za komercyjnego. Nie trzeba skupić się jako klient, spróbuj skupić się na produkcie i sposobie ich prezentując go. Zdecydowanie, jest jakaś idea przedstawiania rzeczy, jak ten sposób; trzeba interpretować, że iskra pomysły i uczyć się od niego.

Aby uzyskać pewne unikatowe i rzadkie pomysły, trzeba złamać rutynę. Jeśli jesteś w zwyczaju robić działają tak samo każdego dnia, a następnie spróbuj zmienić swoją rutynę. Uważa się, że pomysły przychodzą w najdziwniejszych momentach naszego życia, więc staram się być różne w swoim podejściu. Rozpoczęcie nowego hobby, oglądając nowy program telewizyjny lub cokolwiek wbrew swojej codziennej pracy na pewno działa na ciebie jak będziesz doświadczać nowych rzeczy i uczyć się nowych rzeczy od swojej zmienionej rutyny.

Pamiętaj, pomysły copycat nie daje żadnych sukcesów. Jeśli chcesz być unikalna w swoim własnym ja wtedy nie myślę o kopiowanie pomysłów z innymi przedsiębiorcami. Jednak stare pomysły z nowych reform może pracować lepiej. Na przykład, jeśli zaczniesz żadnej sieci społecznych, takich jak Facebook czy Twitter, ale skupi się którykolwiek z kwestii zdrowia ludzi po prostu powiedzieć, utrata masy ciała itp