Można Otworzyć Mały Biznes Na Błędnych Powodów?

Więc co myślisz o otwarciu małych firm. Dlaczego?

wiele osób uważa otwarcie małej firmy dla wszystkich złych powodów. Potem ze zdumieniem dowiadują się, że ich własny mały biznes nie przewiduje, co chcieli.

jeśli twój przyczyną jest jeden z następujących prawidłowo, pomyśl jeszcze raz, przed przystąpieniem do otwarcia małego biznesu.

do otwarcia małego biznesu: błędna powód 1 – chcesz rzucić swoją pracę i

nie podoba twoja praca nie jest dobry powód do otwierania małych firm. To o wiele łatwiej i taniej jest po prostu znaleźć inną pracę, bardziej podoba.

będzie części systemie swój biznes, że można nienawidzić. Jednak większość właścicieli małych firm muszą wykonywać te zadania, bo oni nie mogą sobie pozwolić na ich wynająć. Nawet jeśli można, trzeba jeszcze zrobić każdą pracę na tyle, aby wiedzieć, jak kontrolować swoich pracowników, które czynią je.

potrzebujesz najlepszy powód do otwierania małych firm, niż nienawiść do swojej obecnej pracy.

do otwarcia małego biznesu: błędna powód 2 – nie chcesz nikomu dowodzić Wami

będziesz miał ludzi, terrorystów i broń nawet na własny biznes.

ludzie, że pieniądze będą wymagać pewne procedury, aby zapewnić zwrot z inwestycji. Twoi klienci lub klienci będą wymagać konkretnych mieszkalne lub przestać robić interesy z tobą. Można personel chcesz względów.

tak, że jeśli jest to pełna niezależność, co chcesz, trzeba wziąć pod uwagę to hobby, a nie biznes.

do otwarcia małego biznesu: poważny powód 3 – chcesz więcej wolnego czasu

nie zapomnij! Aby zbudować udany biznes, trzeba pracować znacznie więcej godzin, niż możesz zrobić, aby otrzymywać wynagrodzenie z pracy<.br />
jeśli nie Jesteś gotów oddać od 50 do 60 godzin w tygodniu na swój biznes, spędzić czas na otwieranie małych firm.

do otwarcia małego biznesu: poważny powód 4 – chcesz zarobić więcej pieniędzy i

jeśli twoja firma nie zamierza rozpocząć świadczenie pieniądze od razu. Raczej zje wszystko, co masz przez długi czas, zanim będzie można zacząć brać pieniądze z dochodów osobistych.

aby zbudować biznes, musisz umieścić wszystkie firmy z powrotem w biznesie, przynajmniej przez pierwsze kilka lat. Więc należy się spodziewać mniej dochodu osobistego przez te lata.

więc jeśli masz pilna potrzeba, aby zarobić więcej pieniędzy, dostać drugą pracę zamiast otwarcia małego biznesu.

do otwarcia małego biznesu: poważny powód 5 – masz dobry pomysł dla produktu

mając dobry pomysł dla produktu nie jest wystarczającą podstawą do otwarcia małego biznesu. Należy wiedzieć, że istnieje rynek dla tego produktu jest już zainstalowana. Aby zająć czas, aby edukować ludzi o ich potrzeby produkt może zająć więcej czasu, niż twoja firma może przetrwać bez sprzedaży.

tam powinien być popyt na twój produkt i potencjalnych klientów, gotowych zapłacić korzystne ceny na niego. Wtedy będziesz mieć pewność, że zawodnik nie będzie kopiować swój pomysł i zrobić potencjalnych klientów.

potrzebujesz więcej, niż tylko dobry produkt, aby uzasadnić otwarcie małej firmy

do otwarcia małego biznesu: błędna powód 6 – babcia zostawiła ci pieniądze,

A dlaczego uważasz, że otworzyć mały biznes-najlepsza inwestycja twoich pieniędzy?

można inwestować swoje pieniądze na giełdzie i mieć większe szanse na uzyskanie dobrego zysku, niż można, otwierając własny biznes. Z jednej strony, przedsiębiorstwa na giełdzie pracują ludzie z o wiele większym doświadczeniem firmy, niż jesteś, to prawdopodobnie jest.

mając trochę pieniędzy, aby inwestować-to nie jest wystarczająco dobry powód, aby otworzyć małych firm

do otwarcia małego biznesu: błędna powód 7 – ludzie mówią, że to łatwo

i nie wierz we wszystko, co czytasz i słyszysz. Wiele osób powie, że otwarcie małej firmy i osiągnąć sukces-to jest po prostu, ale większość z nich po prostu chcą zarobić na tobie. Prowadzenia udanego biznesu jest dużo pracy. Każdy, kto mówi inaczej, mówi nieprawdę.

ludzie kłamią o tym, jak trudno jest zacząć i budować silny, sukces, dlatego że mogą coś dostać od niego. Zazwyczaj mają towary lub usługi, które chcą sprzedać, i że będziesz gotowy do zakupu, jak tylko można dowiedzieć się, jak jest twardy biznes.

jeśli nie Jesteś gotowy pracować na twój biznes, nie przeszkadza nawet od jego

W końcu

jeśli rozważają otwarcie małej firmy do jednego z tych złych powodów, być inteligentny i nie.

ale istnieją powody, aby otworzyć małych firm. Jedna polega na tym, że masz produkt lub usługa, która jest potrzebna na docelowym rynku, których członkowie będą płacić uczciwą cenę za to. Ale nawet wtedy, musisz wiedzieć, jak skutecznie sprzedawać je.