Innowacyjna przestrzeń w sieci? Stary nowy biznes do Internetu

Sieć Innowacyjna Kosmiczna (Inspace) nowa oficjalna nazwa Intway World Corporation -. Najnowszy wyjątkowa firma MLM, którzy rzucili się na rynku międzynarodowym z unikalnych ofert i kardynała nowego podejścia w marketingu sieciowym

Celem rebrandingu polegały na: przede wszystkim o prestiż wschodzące, do nazwy firmy o imieniu bardziej odpowiednim do jego sensu i istoty i oczywiście w końcu przygotować się do wejścia na giełdę z międzynarodową zaawansowanych technologii NASDAQ.
Obecnie Inspace jest międzynarodowa firma z pięciu głównych siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ukrainy, Izraela, Kazachstanu.

Głównym założeniem firmy jest zbudowanie takiego modelu biznesowego, który przyniesie maksymalne rezultaty w rekordowo krótkim czasie, do każdego Partnera. A firma dokonała go.

Inspace już – ustanawia rekordy sprzedaży i zrobić połowę rocznego handlu turn-over wszystkich największych firm mlm na które w Europie
.Biznesu na nowej platformie Inspace każdym razem staje się coraz bardziej interesująca, dostępne, opłacalne i po prostu idealne. I istnieje wiele wyjaśnień tego.

Nowy plan kariery złote obroże, że jest bardzo stymulujące, najnowszych produktów i usług, w tym kilka bardzo skutecznych pakietów biznesowych „Money”, „Zarządzanie”, „magazynie”, zupełnie unikalnych technologii i rozwiązań w promocji biznesu, nowy kierunek w ochronie zdrowia, który daje szansę nie tylko stać się finansowo wolne, ale zachować zdrowie, jak również.

Inspace jest bardzo zróżnicowana firma z szerokiej gamy możliwości, które pozwalają na wzrost poziomu marketingu on-line wielu na nowy poziom i które stały się bardziej dostępne z wyglądu Innowacyjna przestrzeni sieciowej.

W październiku pierwsze, rok 2010 upłynął pod znakiem imprezy jubileuszowej. Inspace jest już pięć lat. Imponująca impreza, która odbyła się w najlepszym hotelu „Ritz-Carlton” w Rosji zebrane najlepsze z najlepszych partnerów z całej świata. To właśnie tam, skąd nowa koncepcja i strategia została zaprezentowana Świata.

Autor: Fedor Velichko enterprenuer Internetu z sieci Innowacyjna przestrzeni, IntwayPulse lider projektu, globalny lider zespołu biznesu start

Innowacyjna Space Network -. Najnowsze technologie XXI cenury dla biznesu w internecie

 

Więcej nowych innowacyjnych firm Artykuły