Home Based Business Ideas 2010 – 10 pomysłów na Small Business 2010

Home Based Business Ideas 2010

Małe firmy są wszędzie, ale tylko kilka z nich nie dotarł do szczytu. Oczywiście, jeśli jesteś podobny do mnie, patrzysz na małej firmie jako sporą inwestycję, ponieważ bez względu na to, jak małe jest to, wciąż jest koszt rozruchu zapłacić. W dzisiejszych czasach ludzie szukają, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe. Niestety, gospodarka nie jest to, co było kiedyś, a ludzie musieli przystosować. A jednak nawet w tych gorączkowych czasach, czas jest do przodu, i każdy chce stać się przedsiębiorcą. Pomysły Strona główna Na Biznes 2010

Poniżej top 10 małych pomysłów biznesowych na rok 2010, które prawdopodobnie rosnąć i stają się bardzo popularne w ciągu najbliższych lat:

1. Organiczne Cloth pieluch – Schludny rzeczą jest to, że jest to bardzo proste. Można znaleźć organiczny materiał niemal wszędzie, a jeśli jesteś właścicielem maszyny do szycia i wiedzieć, jak uszyć pieluszkę, wszystko jest gotowe. Teraz, ludzie walczą, żeby zapłacić rachunek za energię elektryczną, nie mówiąc już płacić za pieluch. Kolejną wielką zaletą jest to, że ludzie nigdy nie przestaną mieć dzieci, a oni również nie chce się zatrzymać oszczędność pieniędzy! Aby uruchomić, że przyczyniają się do zdrowszego środowiska – czyli coś, co stało się bardzo istotne, a nawet modne …

!

2. Praca w domu Online – firma, która pozwala promować oczekiwać, iż produkty, takie jak affiliate marketing jest ogromnie wzrośnie w ciągu najbliższych kilku lat. Wspaniałą rzeczą jest to, że zaczynają się koszt jest niewielki, a wszystko, czego potrzebujesz to komputer do pracy!

3. Oferujemy usługi z własnego domu – Jeśli masz wyznaczoną przestrzeń w domu, że można zadzwonić do biura, to byłby idealny pomysł. Skoro jesteś na oszczędność pieniędzy, biuro w domu jest tylko rzeczą mieć. Większość przedsiębiorców wydawać pieniędzy na powierzchni biurowej, która może naprawdę pocięte na swoje wydatki.

4. Produktów ekologicznych – Jak jestem na pewno zauważyliście, wszyscy mówią o całej koncepcji „Going Green”. Odnotowano dalsze odkrycia dokonane na temat zdrowia i korzyści płynących z życia zdrowego, „zielony” styl życia w ciągu ostatnich pięciu lat, bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Ludzie są zawsze szuka sposobu, aby zaoszczędzić, a także być bezpieczne. ekologicznej produkcji nie jest uprawiana przy użyciu żrących chemikaliów, a to, co odróżnia go od reszty.

5. Skarby na śmieci – Czy masz nagromadzenie puszki, kartony, stare ubrania, etc? Zamiast rzucać go, znaleźć coś, aby się z nim. Istnieje kilka stron internetowych, które swobodnie rozdawać pomysły na łatwych sztuki i rzemiosła. Można zacząć od stworzenia kilku rzeczy, dostać własną stronę internetową, a obsługiwać prawo biznesowe w zaciszu własnego domu. Pomysły Strona główna Na Biznes 2010

6. Outsourcing – To jest coś innego, co staje się coraz bardziej popularne, jak czas mija. Wynagrodzenie jest dobre, a także daje szansę stać się dużym uznaniem bez zrobić dużo reklam.

7. Online Home Business – Istnieją poważne tysiące małych pomysłów biznesowych można wybrać. Można zdecydować się na sprzedaży świec sojowych, makijaż, środków czyszczących, koszulki, sprzęt biurowy, karty okolicznościowe itp Tak czy inaczej, jest to coś, trzeba myśleć o tym mogłaby stworzyć bardzo lukratywne zyski.

8. Sezonowe Przedsiębiorcy – i nie mówię tu o tylko przez jeden sezon. Coś, co można zrobić (i jestem pewien, że będzie opłacalna) będzie kupować i sprzedawać produkty z dystrybutorów, które są umieszczone na zewnątrz właśnie na sezon. Bądź pewien, że inne sklepy takie jak Wal-Mart i Target nie noszą te same produkty. Dodać swoje produkty w 100% niepowtarzalny. Na przykład, na wiosnę, sprzedają produkty „spring-cleaning”. W lutym, sprzedawać czekoladki i inne prezenty Walentynki. W okresie letnim, sprzedaj przybory szkolne, itp Ludzie chcą kupić swoje produkty, ponieważ są one unikalne i idee ciągle się zmienia, więc jest to również bardzo ciekawe!

9. Podróżując firm – Ten pomysł jest bardzo podobny do stoiska z lemoniadą. Transportować produkty z wami i reklamować swoją działalność, sprzedając się w różnych miejscach. Pomoże to ogromnie z doprowadzeniem klientów do Ciebie.

10. Freelancing Business Ideas – Wiąże się to z pobytu w domu i podając swoje pisanie profesjonalnych i blogów usługi dla różnych klientów. To świetny sposób na reklamowanie jest stworzenie strony internetowej, jak również pisać do innych stron internetowych w cenach, aby przyciągnąć więcej klientów. Pomysły Strona główna Na Biznes 2010

 

najbardziej udanych Small Business in the World

Zobacz dzisiejsze Pokaż jako gość specjalny Michael Gerber dołącza Ellie Drake mówić o tych zaskakujących faktów i jego podejmowania nowych wieku przedsiębiorcy.
Ocena: / 5

17 thoughts on “Home Based Business Ideas 2010 – 10 pomysłów na Small Business 2010

  1. Dziękuję za tą informację. Jestem byłym właścicielem małej firmy, która w wieku 58 lat, ze względu na okoliczności poza moją kontrolą, zmienili zawód. Teraz jestem kucharzem i studentka ukończeniu licencjat. będę krążyć ten film do moich kolegów, którzy są w każdym wieku. Jeszcze raz dziękujemy!

  2. Kocham swój kanał i filmy ogromne kciuki do góry! ponieważ obaj jesteśmy w tej samej niszy, powiedz mi, co uważasz za kopalni! ja mam to, czego potrzeba? Mój pokaz jest raz na tydzień. Zapisz się i rozpowszechniać 🙂
    laterz Andrew blokady

  3. Potrzebowałem tego słuchać! Dziękuję bardzo !!! Nie więcej wymówek czuję się uprawniony!

  4. Mądre słowa Michael Gerber. Moje spojrzenie na to: to perfekcyjnie ciężko pracować na sukces, ale to nie powinno być dla nas powodem zapomnieć życie. Rzeczywiście, nie ważne jak pochłonięci jesteśmy w pracy, powinniśmy zatrzymać się i zatrzymać się przed konsumowane przez naszego biznesu.

Comments are closed.