GXT Zielone ogłasza piąte roczne 2015 Dzień Ziemi Honor Roll Finaliści

Billerica, MA (PRWEB) 23 kwietnia 2015

Co roku, w ramach obchodów Dnia Ziemi, GXT Zielona przyznaje organizacjom, które w znaczący sposób przyczynić się do wzmocnienia zrównoważonego rozwoju w ich poszczególnych przedsiębiorstw, ich społeczności, czy globalne społeczność. W tym roku mieliśmy silną listę 11 kandydatów walczących. Jesteśmy podekscytowani ogłosić finalistów dla 5-rocznej GXT Zielonej Honor Roll.


2015 nominacje GXT Zielona Honor Roll były otwarte dla firm, rządów i instytucji publicznych i organizacji ekologicznych. W ogłoszeniu finalistów, Manas Chatterjee, prezes i dyrektor generalny GXT Greena skomentował „Mieliśmy silną listę 11 nominowanych do Honor Roll Dnia Ziemi w tym roku. Jesteśmy podekscytowani, aby taki pozytywny aktywizm środowiska i przyjemność ogłosić finalistów” .

Szczegółowa lista zwycięzców, która zawiera opis ich dokonań można znaleźć na stronie http://www.gxtgreen.com/honorroll .


W 2015 GXT Zielone Honor Roll Finaliści to:

Blue Ocean Towarzystwo Ochrony Morskiej, za ich niezmierzonych wysiłków na rzecz ochrony ssaków morskich w Zatoce Maine poprzez edukację, badania i konserwacji.


Manomet Nauk Centrum Konserwacji. Z ponad 30 naukowców i personelu pracującego z północnym stoku Alaski do południowego krańca Argentyny. Misją Manomet jest do ochrony zasobów naturalnych na rzecz przyrody i ludzi. Wśród swoich wybitnych programów jest ich spożywczy Stewardship Certyfikacja która pomaga sklepu przywództwo o bardziej zrównoważony we wszystkich swoich praktyk.


MIT Sloan Sustainability Initiative, uprawniającą studentów, wykładowców, naukowców i liderów biznesu, aby połączyć ze sobą są zaangażowani w tworzenie nowej wizji postępu i dobrobytu i świata, który będzie się rozwijać i rozwijać się przez wiele pokoleń.


Topy Markets, inicjowania „program zielony”, w celu zwiększenia widoczności ich zrównoważonego rozwoju inicjatyw w Buffalo i Rochester, dwóch z najbardziej zielonych miast w kraju.


University of Massachusetts, Lowell. Program Tworzywa sztuczne Inżynieria Umass Lowella pomaga wcisnąć nowe granice, jak zrównoważonych rozwiązań alternatywnych tworzyw sztucznych i tworzyw sztucznych są stosowane, produkowane i przetwarzane.


Dołącz GXT Zielony pogratulować tych organizacji za ich wysiłki.


O GXT Zielony:

GXT Zielona, ​​gdzie „Ekonomia Spełnia Ekologii” jest liderem w tworzeniu i wykorzystaniu strategii, usług i produktów, które pomagają społeczności korporacyjnej spełniać swoje gospodarcze i społeczne potrzeby zrównoważonego rozwoju. Dzień Ziemi Honor Roll to serwis społecznościowy z GXT Green.


Głównym zadaniem GXT Greena jest dostarczanie najlepszych produktów i usług, które spełniają i przekraczają potrzeby gospodarcze naszych klientów, starając się jednocześnie zapewnić ochronę i integralność naszych zasobów środowiskowych. W tym celu nieustannie analizuje nowe możliwości produktów w celu dostosowania się do rynku.


Wszystkie GXT Zielone produkty i usługi przestrzegać czterech głównych zasadach:

Są trwałe. Po ich stosowania muszą opuścić nasze środowisko samo lub lepiej niż wcześniej.
  Rozwiążą krytyczny problem dla użytkownika. Jesteśmy rozwiązywania problemów świata rzeczywistego ze skutecznych rozwiązań.
  Wykonują one równie dobrze lub lepiej niż produkt, które zastępują. Brak konieczności kompromisu.
  Kosztują samo lub mniej niż produkt, które zastępują.
GXT Zielony i ECOgrade rozkładowi torba otrzymali uznanie jako Finalista Międzynarodowego Sustainability Doradztwa roku od BusinessGreen, 2011; Konsument Produkt Roku od MassTLC, 2012; Innowacja Roku finalista z SBANE, 2013; Zwycięzca Silver Award jako Konsumentów Produkt Roku i Najbardziej Innowacyjny Produkt Roku, Najlepszy w Biz Awards International, 2013; Biznes Roku z Massachusetts Izby Handlowej, 2013 i Zwycięzca Innovation All-Star w kategorii produktów z Boston Business Journal / Mass High Tech, 2013, i jako zakwalifikowanych kandydatek do 2014 Ethical Corporation nagrody Odpowiedzialnego Biznesu Międzynarodowego. http://www.GxtGreen.com
 
                    
                  
                
                
clear=”all”