Green Business Corporation Of The Future

Wiele firm robią skok i próbują iść zielony z ich firmy. Jest to dobry pomysł, ponieważ zielony biznes jest silny pod względem ograniczenia wpływu człowieka na środowisko. Zielony biznes ma nawet możliwości, aby pomóc w ochronie środowiska, jeśli nie wystarczy (zwłaszcza poprzez wykorzystanie energii słonecznej). Może ona również pomóc zwiększyć swoją działalność, jako środowiska koncentrowały ludzie będą częściej wybierać „zielone” biznes nad jednym, że nie jest.

Jeśli szukasz na rozpoczęcie działalności gospodarczej zielony, może najpierw spojrzeć na małe rzeczy, które można zrobić, aby pomóc środowisku. Jeden bardzo mały krok, który można zrobić to zawracanie wszystkich surowców wtórnych biznesowych. Jest to bardzo łatwy krok, jak wiele rzeczy nadają się do recyklingu, a wiele miast mają proste programy recyklingu.

A mniej wygodne, ale za darmo krokiem, który można podjąć jest kompost wszystkie materiały organiczne (rdzenie i. E. owoców, skorupki jaj, etc.) w swoim biurze. Niektóre miasta mają kosze na kompost, i ważne jest, aby z nich korzystać. Kompost jest materiały organiczne, które zwykle są wyrzucane do kosza. Zamiast tego niepotrzebne są kompostowane mogą być stosowane jako substancje odżywcze dla roślin i krajobrazu. To zwraca sprawę z powrotem do ziemi, zamiast zapisywania go na składowisko.

Kolejnym krokiem, który łatwo można podjąć jest zmniejszenie ilości spożycia w biurze. Można to zrobić poprzez analizę, ile papier, tworzywa sztuczne, materiały, itd użyć w swoim biurze. Następnie należy szukać sposobów, aby zmniejszyć ilość tych elementów, które używają. Na przykład, jeśli używasz dziesięć pojedynczych arkuszy papieru jednostronny do tworzenia broszur, można przełączyć do pięciu dwustronne arkusze, aby zaoszczędzić papier.

Ekologiczny dostawy są również coś, co można kupić na zielono z firmy. Kiedy trzeba stosować papier, papier z recyklingu jest bardziej ekologiczne rozwiązanie. To może być wysokiej jakości, dzięki czemu jest łatwy przełącznik. Inne produkty z recyklingu mogą być stosowane, jak również organicznych, zrównoważonych i / lub darmowe produkty handlowe. Zmiany te mogą pomóc zmniejszyć wpływ na środowisko.

W przypadku zakupu materiałów czyszczących, dobrze jest wybrać te ekologiczne. Są często wykorzystują naturalne składniki organiczne lub zamiast agresywnych środków chemicznych. Można również zdecydować się korzystać z recyklingu gąbki zamiast papierowych ręczników do czyszczenia mes. Zmniejsza to zużycie, a także oszczędza pieniądze biznesu.

hybrydowe lub elektryczne samochody firmowe są idealne dla większych firm, które korzystają z samochodów służbowych. Hybrydy uzyskać lepszy przebieg gazu niż w większości innych samochodów, a więc są pewnie warte inwestycji. Jeśli możesz sobie pozwolić, aby przejść state-of-the-art, można rozważyć hybrydowy / Elektryczny technologii samochodowej. Ten samochód jest w pełni elektryczny, ale jeśli zabraknie mocy można go przełączyć w tryb hybrydowy.

Energia słoneczna to inwestycja, ale może mieć wielki wypłacić. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli firma budowlana jest często w słońcu. Energia słoneczna przekształca energię słoneczną w energię elektryczną za pomocą serii komórek. Mając wystarczająco dużo komórek może być w stanie dokonać firmie całkowicie zasilany energią słoneczną, a może nawet być w stanie pomóc środowisku poprzez zwrot dodatkowej mocy z powrotem do sieci energetycznej. Są drogie, ale w dłuższej perspektywie może zaoszczędzić pieniądze firmy.