Green Business Corporation na przyszłość

Jeśli chcesz „go green ” pod uwagę realizację celów biznesowych zielony biznes. Jest to popularny trend, który jest bardzo przyjazny dla środowiska. Te firmy mogą zmniejszyć swój wpływ na środowisko, a może nawet teoretycznie pomóc środowisku. Posiadanie „zielony biznes ” może również pomóc firmie zyskać klientów. Wielu ludzi dzisiaj są zaniepokojeni środowiska, a może zdecydujesz się zielonego biznesu na inną, nie-zielony biznes.

Jeśli szukasz na rozpoczęcie działalności gospodarczej zielony, może najpierw spojrzeć na małe rzeczy, które można zrobić, aby pomóc środowisku. Jeden bardzo mały krok, który można zrobić to zawracanie wszystkich surowców wtórnych biznesowych. Jest to bardzo łatwy krok, jak wiele rzeczy nadają się do recyklingu, a wiele miast mają proste programy recyklingu.

A mniej wygodne, ale za darmo krokiem, który można podjąć jest kompost wszystkie materiały organiczne (rdzenie i. E. owoców, skorupki jaj, etc.) w swoim biurze. Niektóre miasta mają kosze na kompost, i ważne jest, aby z nich korzystać. Kompost jest materiały organiczne, które zwykle są wyrzucane do kosza. Zamiast tego niepotrzebne są kompostowane mogą być stosowane jako substancje odżywcze dla roślin i krajobrazu. To zwraca sprawę z powrotem do ziemi, zamiast zapisywania go na składowisko.

Urzędy korzystać z wielu materiałów – tak można zrobić w prosty krok, aby znaleźć sposoby, aby zmniejszyć ilość zużycia materiałów w biurze. Zmniejszenie zużycia oznacza myślenie o tym, jak dużo papieru, tworzyw sztucznych i innych materiałów (nawet te, które mogą być poddane recyklingowi), które biuro wykorzystuje i starają się zmniejszyć tę kwotę. Jednym z pomysłów jest, aby przełączyć się z pojedynczych stron do stron dwustronnych. Pozwoli to zmniejszyć ilość papieru używanego w połowie, która będzie również zaoszczędzić pieniądze swojej firmy.

Są też materiały biurowe, które są bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli musisz używać papieru, to lepiej jest użyć 100% z makulatury do druku i innych zastosowań. Są to wysokiej jakości recyklingu dokumenty dostępne już dziś. Przy zakupie produktów, poszukaj recyklingu, ekologicznych, zrównoważonych i / lub wolnych jednostek handlowych. Kupując te elementy mogą pomóc dokonać bardziej przyjaznego dla środowiska biznesowego.

Innym sposobem, aby przejść na zielono jest zakup ekologicznych środki czystości. Są one zwykle oznaczone jako takie, ale na ogół są one uważane za środki czystości, które wykorzystują naturalne składniki zamiast chemikaliów. Inne środki czyszczące zielone obejmują recyklingu gąbki. Jeśli korzystasz z gąbki zamiast papierowych ręczników do czyszczenia, można zaoszczędzić pieniądze i papier nie kupując tyle ręczników papierowych.

Jeśli firma korzysta z samochodów, może chcesz, aby przełączyć się do tych hybrydowych lub elektrycznych. To jest najlepsze dla większych firm. Hybrydy są dobrym wyborem, ponieważ lepiej gazu przebieg niż w podobnych typów samochodów i może być dobrą inwestycją. Aby pójść jeszcze bardziej ekologiczny, można zdecydować się na droższy samochód elektryczny / hybrydowy. Te samochody mogą być podłączone do zasilania i uruchomić jako elektryczny, ale jeśli zabraknie energii elektrycznej można przełączyć je w tryb hybrydowy.

Energia słoneczna jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeśli Twoja firma jest w słonecznej okolicy. Energia słoneczna używa siatki komórki do energii słonecznej, który następnie przekształca się w energię elektryczną. Jeśli używasz wystarczająco dużo słonecznych ogniw zasilających, może (może być kluczowym słowem), nawet w stanie dokonać Twoja firma całkowicie słonecznej. Oznacza to, że podczas gdy trzeba będzie płacić ogromnych ilości początkowo na panelach, w końcu będzie uzyskanie energii elektrycznej za darmo. To jest niesamowite dla środowiska i może pomóc swój budżet, jak również.