Bella Reina rozszerza linię kosmetycznych Przyjazne Natural Vegan demakijażu oczu


Delray Beach, FL (PRWEB) 29 maja 2015

znane z doskonałej jakości produktów kosmetycznych i leczniczych, Bella Reina jest zaufaną marką w świecie kosmetyków już od kilku lat. Jednym z najnowszych kreacji firmy jest nowa Natural demakijażu oczu . Bez chemikaliów do usuwania makijażu, który jest starannie opracowane z ekstraktów roślinnych.


„W wizażystów sami, my tylko chcieliśmy stworzyć linię kosmetyków do makijażu, który wykonuje bez zarzutu. Nie chcieliśmy się do usuwania makijażu z oleistą pozostałość lub mieć chemikalia w formule. W tym samym czasie, czy możemy zrobić to jak leczenie oczu, to udało nam się preparatu. „, Mówi Nancy Reagan, założyciel Bella Reina. Jest inspiracją dla firmy Natural Eye wprowadzenie demakijażu.


Dlaczego Go Vegan?

Z różnych opcji dostępnych na rynku, dzisiaj, wegańskie makijażu i makijaż usuwania wyróżniać od wszystkich innych ze względu na ich bezpieczeństwo. Ponieważ jest wolny od środków chemicznych, to jest bez użycia parabeny, siarczany, syntetyczne aromaty, barwniki, środki syntetyczne, produktów petrochemicznych i ftalany. Chemikalia te mogą zrobić więcej złego niż dobrego dla skóry. Przy formułowaniu wegańskiej, Natural demakijażu oczu nie pozostawiają tłustego osadu. Jest to doskonała alternatywa do usuwania makijażu oczu, większość które są produkowane przy użyciu żrących chemikaliów.


Korzystanie z ekstraktów roślinnych

demakijażu oczu naturalny wykonany z wykorzystaniem w sposób zrównoważony, ekstrakty roślinne pochodzące. Każdy wyciąg ma własne korzyści. Wyciągi znajdują się w tym produkcie obejmują ogórek, owoce goji, jagody Acai, rumianek, i zieloną herbatę. Te składniki zapewniają wegańskie przeciwutleniacze, środki przeciwzapalne i właściwości anty-aging. Wszystkie roślinne w połączeniu z gliceryną dać okolice oczu nawodnienie i wilgoci potrzebuje. Składniki te są bardzo łagodne dla skóry, dzięki czemu produkt skuteczne i bezpieczne.


Reagan idzie dalej: „Używamy usuwania każdego dnia w spa przed barwienia rzęs lub twarzy. Jeden z naszych estheticians prostu kocha dozownik głośnomówiący.” Aby dowiedzieć się więcej lub zakupić ten produkt, możesz sprawdzić http://www.mibellareina.com/ . Bella Reina jest także spa w Delray Beach na Florydzie, gdzie demakijażu oczu naturalne mogą być badane i mogą być osiągnięte przez telefon na 561-404-7670.


O Bella Reina

W 2009 roku Bella Reina został rodziła przez idei Nancy Reagan. W tym czasie był to mały butik spa. Z ich sukcesu przez lata, biznes poszła krok dalej iw 2013 roku, zaczęli oferowanie produktów dla zdrowia i urody na rynek globalny. Oferują one nie tylko główne marki, ale również Reagana własnej receptury, które obejmują ich demakijażu oczu naturalne.


 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Znajdź więcej Dobry Small Business Ideas prasowe