Automat firmy w Ameryce

Automat biznes-to trudna przestrzeń, podczas gdy oni oferują komfort natychmiastowego zakupu praktycznie w dowolnym miejscu. Jak automatyzacja staje się wyzwaniem, prawie każdy produkt dostępny samochodem. Istnieją jednak problemy, które pracodawca musi rozwiązać, aby to przyjemne doświadczenie użytkownika.

jak coraz bardziej przenika automatyzacja handlu, wielu firmach wychodzą na pole automatów sprzedających różne produkty w zależności od potrzeb konkretnych miejscach i są zoptymalizowane dla poszczególnych segmentów. Począwszy od tradycyjnej kuchni i Snack-automaty, jaki najlepiej kupić automaty dostarczają nawet айпады na serwetki, karty ze swoich punktów handlowych.

ten poziom wyrafinowania się stało w ciągu ostatnich kilku lat. Dobra strategia sprzedaż tych maszyn jest to, że wykazują one stosunkowo dużą ilość produktów na raz, a czasami i kusić klientów do zakupu czegoś natychmiast, o której myśleli wcześniej. W rzeczywistości, wiele małych firmach, wynikające z tej konkretnej linii biznesowej, ponieważ istnieje tak wiele produktów, aby zaprezentować i sprzedać. Jednak maszyny są skomplikowane (z sprzedaż odtwarzaczy, telefonów komórkowych, pokrowce itp.) i może sporo kosztować. W rezultacie, wielu ludzi wyruszą tutaj, brać kredyty od dostawców, których produkty będą dostępne w przyszłości. Niedawny przypadek człowiek zaczyna w Zdrowe odżywianie automat kosmos.

jednak nie wszyscy ludzie są szczęśliwi, choć i z doświadczeniem w automatach. Na przykład, po powrocie z najlepszych sprzedam automaty do sprzedaży bardzo różnią się od tych, w najlepszym razie kupują sklepy w Ameryce, ludzie, którzy chcą, aby zrobić zwrot, w rzeczywistości nie ma żadnych dodatków jazdy. Klient, który kupił u jednej z tych maszyn było napisane na końcu jego otrzymania, ‚towary zakupione w najlepszej sprzedam Express(TM) nie mogą być zwrócone do sklepu, żeby kupić w sklepach lub za pośrednictwem BestBuy.com’. To może być szczególnie trudne, większość firm e-commerce, takich jak Amazon przedstawili raporty prawie na jednym oddechu. Tak, że nadzieje na to, że ludzie są dość wysokie. Drugi problem, że wiele osób stoją w obliczu uszkodzonej maszyny, tam naprawdę nie jest łatwo pomóc w całym, aby poprosić o wyjaśnienie, za każdym całkowicie samodzielnie podczas pracy automatu. Więc jeśli ludzie nie bardzo pewność, że produkt, który zamierzają kupić, starają się unikać, zwłaszcza rzeczy, które są droższe.

początkowa cena Вендингового automatu biznes może iść od $ 200,000 w górę, tak że to nie jest inwestycja, i nie uda się opłaca, zależy w dużej mierze od wsparcia komfortu i niezawodności, nie tylko wybór produktów, które są przechowywane.