Alert licencjonowania! Najnowsze Blockbuster licencjonowania Deal Patentowego świecie marketingu dostaje nowy skręcają na technologii z żywymi ekspertów Chat Room


Nowy Jork, Nowy Jork (PRWEB) 29 maja 2015

Patent World Marketing, pionowo zintegrowanym producentem i dystrybutorem opatentowanych produktów, informuje, że podpisała umowę licencyjną 10 lat na czacie na żywo Expert, patentem technologia, która ma na celu pozwolić ludziom poznać każdy temat i uzyskać odpowiedzi od różnych specjalistów branżowych w czasie rzeczywistym.

„To ekscytujący dzień dla Patentowym World Marketing i żyć ekspertów Chat Room”, powiedział Scott J. Cooper, dyrektor generalny i dyrektor kreatywny Patentowym World Marketing, „To opatentowana technologia stanie się zasobem na żądanie w rozwiązywaniu trudnych problemów, podejmowaniu świadomych decyzji i realizacji doskonałe rozwiązania w czasie rzeczywistym. „

„Ten patent na oprogramowanie zrewolucjonizuje jak ludzie uczą się robić rzeczy bardziej proste i bardziej interaktywne,” mówi Cattya Bella, Dyrektor Rozwoju Produktów dla Świat Patentowy Marketing . „Expert otwiera żywo Chat Room nowe możliwości dla osób, które poszukują odpowiedzi i chcą dowiedzieć się więcej o danym temacie.”


To jest ekscytujące wieści, jak w dzisiejszych czasach ludzie są stwierdzenia, że ​​trudniej szukać właściwych odpowiedzi na ich pytania. Strona zasługuje na najwyższą pozycję w Google tylko wtedy, gdy jest to właściwe i odpowiada na zapytanie osoby. Niestety, istnieje wiele stron internetowych, które są w górnym położeniu, że nie zasługuje, aby tam być. Są one w stanie zrobić to za pomocą strategii Search Engine Optimization.


Ten patent mediów społecznych jest sposobem na podbój tego problemu, ponieważ na żywo Expert Chat Room będą mogli łączyć ludzi, aby odpowiedzieć na pytania, które są najczęściej zadawane. Będą one również być w stanie rozmawiać z innymi ludźmi i rozmawiać o sprawach i problemach. Szukam porady od eksperta w dziedzinie jest proste i łatwe; Użytkownik może w rzeczywistości wygląda dla wielu opinii przed podjęciem decyzji, aby wykonać jedną.

„Ta nowa technologia jest bramą do wiedzy i informacji”, mówi wynalazca Ethan K. „Użytkownicy mogą nie tylko po prostu zapytać pytania ale mogą również budować i budować więzy, gdzie mogą potencjalnie robić interesy w późniejszym terminie. Jestem wdzięczny CEO Scott Cooper i wyjątkowym zespołem na Patentowym World Marketing dla wierząc w mnie i mojego pomysłu. „


Diana Compton, media społecznościowe bloger z Houston w Teksasie, ma do powiedzenia o czacie na żywo Expert: „Jeśli chodzi o prośbą o porady ekspertów, jest to bardzo trudne do ustalenia prawdziwości swoich roszczeń. Jednak to opatentowana technologia sprawia, że ​​ludzie są prawdziwymi ekspertami odpowiadanie, co zwiększa wagę i wiarygodność ich odpowiedzi. Ponadto, strony internetowe, które korzystają z systemu można łatwo zarobić go, jak mogą za miesięczną opłatę dla użytkowników i listy ekspertów oraz różnych sesji uczenia się wspólnotą. Jest to korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron. „


Żyją Expert Chat Room może stać się najnowsza metoda nauki on-line i Patent World Marketing ma nadzieję doprowadzić ten system na czele. W ten sposób użytkownicy będą mogli uczyć się szybciej i lepiej, eksperci zyska więcej zwolenników i wiarygodność, a właściciele stron internetowych mogą zarabiać na interakcji między nimi.


O Patentowym World Marketing

Świat Patentowy Marketing jest pionowo zintegrowanym producentem i inżynierem opatentowanych produktów. Firma jest podzielona na sześć rejonów operacyjnych. Należą WPM Research, patenty WPM, prototypowanie, WPM, WPM WPM Manufacturing, WPM Capital Ventures Marketing i WPM detalicznych. Firma oferuje te produkty wynalazców, kancelariami prawnymi i rozwijających się spółek wzrostowych.


Badania WPM. Ocenia potencjał handlowy patentów dzięki własnej pracy, patentowego Analiza techniczna (PITA)

Patenty WPM: opracowuje strategie własności intelektualnej, pisze i pliki wnioski patentowe z US Patent and Trademark Office i innych urzędów patentowych na całym świecie.


WPM prototypowanie: współpracuje z klientami w celu opracowania jednego lub więcej rodzajów prototypu, w tym:. Wygląd, dowód koncepcji, modelu lub prototypu funkcjonalnego poziomu produkcji

WPM Produkcja: zapewnia produkcję za granicą ze wszystkich 14 największych stref przemysłowych w Chinach, na Tajwanie iw Korei Południowej. Mając dostęp do kadry na ziemi w Chinach robi różnicę w osiągnięciu najlepszej cenie, jakości i czas realizacji.


Capital Ventures: WPM zapewnia finansowanie nasion dla startupów. Fundusze seed jest najwcześniejszym etapie finansowania podwyższonego ryzyka. Celem WPM jest Ci przez pierwszej fazie. Oznacza to zazwyczaj: dostać się do punktu, w którym już coś na tyle imponujący zbudowany, aby zebrać pieniądze na większą skalę. Wtedy możemy przedstawić Wam późniejszym etapie inwestorów-a niekiedy i nabywców.


Detal WPM: Propozycje zakupy online w Internecie, osobiście, na urządzeniach mobilnych i mediów społecznościowych. Aby odnieść sukces dzisiaj, firmy muszą być w stanie sprzedawać produkty w tak wiele różnych sposobów, jak to możliwe.


Recenzje Patentowy Świat Marketing

Świat Patentowy Marketing jest jedyną firmą w historii usługi patentowe być udzielone na pięć gwiazdek Ocena od spraw konsumenckich, Google, Trustpilot , Shopper Zatwierdzony, Lobby klienta, Yellow Pages, Oceny Reseller i Moje trzy centy . Patent World Marketing otrzymała statusu akredytowanego i jest oceniane członkiem Better Business Bureau. Patent World Marketing jest dumnym członkiem Dun and Bradstreet, amerykańskiej Izby Gospodarczej, Stowarzyszenia Manufacturing Excellence i Międzynarodowego Stowarzyszenia Branży Merchandisers Licencjonowanie (LIMA). Świat Patentowy Marketing Miami jest także członkiem South Florida Izby Gospodarczej, Greater Miami Chamber of Commerce, a Miami Beach Izby Gospodarczej. Patentowy World Marketing zapowiedział również uruchomienie InventionTown.com , Ameryki Inventor Watchdog. InventionTown.com jest blog prowadzony przez najbliższych i osobowość autora i media, Pani Jennifer.


Prześlij swój pomysł Patentowym World Marketing!

 
                    
                  
                
                
clear=”all”